•   MİMARİ PROJE VE ÖZEL TASARIMLAR 

  •   LUJO ART & JOY 2018 

  •   MİMARİ PROJE VE TASARIM 

  •   ÇEVRE DUYARLILIĞI VE GÜVENLİĞİ 

HİZMETLERİMİZ

Proje uygulama-tadialat-gergi tavan-mimarlık-iç mimarlık-elektrik proje-membran sistemler-mimari proje tasarım, uygulama-otel,motel ,villa dekorasyon-restorasyon-inşaat-mekanik-proje kontrol.

Mimari tasarım tüm ince işler proje ve uygulama paslanmaz cam ve cam korkuluk işleri , doğal taş ahşap ​ kaplama ​ve ​ ahşap ünite imalatları, ithal gölgelendirme Asma Germe projeleri ​Tarihi ​ restorasyon projeleri.​
Mimari ile modern yapı statiğini en iyi şekilde bütünleştirdiğimiz projelerimizle; iç tasarım ve inşaat fonksiyonelliğinde kalite odaklı bir duyarlılık gösteriyoruz.
Şehirlerin ve semtlerin değerlerine değer katma hedefiyle, yaptığımız binalarda modern mimari anlayışını, tüm yönetmeliklere uygun hizmet vererek uyguluyoruz. Tüm yapılarımızda, özellikle çevre duyarlılığını ve güvenliğini ön planda tutuyoruz
Eşsiz tecrübemizle birçok farklı projeye imza atmaya devam ediyoruz. Konut projelerinin yanı sıra alışveriş ve iş merkezlerinin de projelendirmesini gerçekleştiriyoruz. Vizyonumuza uygun diğer büyük projeleri de gerçekleştirmek arzusundayız.